Ātrs un kvalitatīvs datoru remonts Mēs augstu vērtējam jūsu laiku un mūsu reputāciju, tāpēc mēs veicam savu darbu efektīvi un savlaicīgi. Uzzināt vairāk Mēs veiksim jūsu portatīvā datora kvalitatīvu remontu vai modernizāciju, un tas jums kalpos ilgu laiku. Uzzināt vairāk Multibrenda portatīvo datoru serviss Milzīga zināšanu bāze, profesionāls aprīkojums remontam, pašu rezerves daļu noliktava, tūkstošiem labotu ierīču. Uzzināt vairāk 17 gadu pieredze Mēs nodarbojamies ar printeru kārtridžu uzpildi kopš 2005. gada. Mēs saviem klientiem piedāvājam tikai stabilus un kvalitatīvus risinājumus. Uzzināt vairāk Kārtridžu uzpilde Kvalitatīvi remontēsim dažādu ražotāju (HP, Samsung, Xerox, Canon u.c.) printeri, kopētāju, MFP, faksu, skeneri un citu biroja tehniku. Uzzināt vairāk Printeru remonts

Kāpēc izvēlēties mūs

Kvalitatīvi, savlaicīgi, par saprātīgu cenu!

Bezmaksas diagnostika*

Mēs bezmaksas diagnostēsim jūsu ierīci un konstatēsim trūkumus *

Ātrs remonts

Mūsu kompānijai un mūsu darbam uzticās. Mēs piedāvājam servisu, uz kuru jūs vienmēr varat paļauties.

30 dienu garantija

Tas nozīmē, ka gadījumā, ja problēma atkārtojās, mēs veksim defekta novēršanu bezmaksas*

Kas mēs esam

OfficeTechService tika dibināts, apvienojoties 3 uzņēmumiem, kas strādā dažādās IT pakalpojumu jomās. Uzņēmumus apvienoja viens mērķis: būt labākajiem savā jomā un nodrošināt saviem klientiem visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Kopīgas vērtības un redzējums ļāva mums apvienot spēkus, lai sniegtu saviem klientiem pilnu IT pakalpojumu klāstu vienuviet.
Mūsu pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi

Datoru remonts, kārtridžu uzpildīšana, operētājsistēmu un programmatūras iestatīšana, kā arī datu drošība un atjaunošana ir jomas, kurās mūsu prasmīgajai IT speciālistu komandai ir daudzu gadu pieredze.

Kārtridžu uzpilde

Kārtridžu uzpilde, atjaunošana un pārdošana bija mūsu profesionālās darbības pirmais virziens. Jau 16 gadus mēs palīdzam saviem klientiem atrisināt problēmas ar printera kārtridžiem. Ir atjaunoti vairāk nekā 200 000 kārtridži. Mūsu klienti ir ietaupījuši vairāk nekā 1 000 000 eiro.

Portatīvo datoru remonts

Vai jūsu portatīvais dators nav kārtībā? Nepieciešams nomainīt akumulatoru, salauztu ekrānu, tastatūru? Vai jūsu dators pārkarst, ir trokšņains, lēns? Mūsu servisa centrs īsā laikā veiks kvalitatīvu remontu. Mēs strādājam ar dažādu ražotāju datoriem.

Stacionāro datoru remonts

Mūsu speciālistiem ir īpašas zināšanas, kā arī liela pieredze datora apkopē un remontā, kas ļauj novērst dažādas sarežģītības pakāpes defektus. Darbs tiek veikts ātri, ar augstu kvalitāti un garantiju par paveikto darbu.

Printeru un kopētāju remonts

Mēs piedāvājam profesionālu drukas iekārtu (printeru, MFP, kopētāju, skeneru u.c.) remontu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. 16 gadu laikā uzkrātā pieredze ļauj mums tikt galā ar jebkuru uzdevumu.

Individuāla datora SALIKŠANA

Viena no iespējām datora iegādei ir veikalā izvēlēties gatavu. Bet jūs varat pasūtīt pie mums individuālu salikšanu, kuru mēs saliksim, orientējoties uz jūsu vēlmēm pēc komplektācijas, izskata un plānotā budžeta.

Vīrusu un ļaundabīgās programmatūras noņemšana

Dators “bremzē” bez redzama iemesla? Pastāvīgi kļūdu ziņojumi? Vai atveras vietnes ar uzmācīgām reklāmām? Negaidītas pārstartēšanās? Dators var būt inficēts ar vīrusiem. Mēs atjaunosim to normālai darbībai.

Tīkla aprīkojuma un piekļuves internetam iestatīšana.

Birojā pazuda Interneta savienojums?
Slikti strādā bezvadu internets? Vai jums ir jāiestata VPN darbinieku attālinātai piekļuvei vai jāsavieno dažādi uzņēmuma biroji? Vai jums ir problēmas ar mājas maršrutētāja iestatīšanu? Lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs labprāt palīdzēsim atrisināt dažādas tīkla problēmas.

Datu dublēšana un atjaunošana

Mūsdienu pasaulē datiem ir milzīga vērtība. Ģimenes fotoattēlu arhīva vai grāmatvedības datu bāzes zaudēšana var būt traģiska. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties un uzstādīs datu dublēšanas sistēmu, lai jūsu dati nekad netiktu zaudēti.

Programmatūras instalēšana un atjaunināšana

Vai nepieciešams atjaunināt datora operētājsistēmu uz jaunāku versiju? Vai instalēt biroja komplektu, antivīrusu, printera draiveri? Mūsu speciālisti palīdzēs jums atrisināt šīs un daudzas citas programmatūras problēmas.

Datoru modernizācija

Vai ir pienācis laiks pievienot vairāk RAM, nomainīt cieto disku, procesoru vai videokarti uz modernākām? Mūsu speciālisti kompetenti un kvalitatīvi modernizēs jūsu datoru, pagarinot ērtas ierīces lietošanas laiku.

IT ārpakalpojumi. Uzņēmumu apkalpošana

Piedāvājam uzņēmumiem IT infrastruktūras administrēšanu: datorus, datortīklus, serverus un biroja tehniku. Ir iespējams gan veikt vienreizējus darbus un projektus, gan noslēgt abonēšanas pakalpojumu līgumu.

Kopēšanas un drukas pakalpojumi

Нужно распечатать курсовую работу, учебное пособие для школы или просто сделать копию документа ? Мы предлагаем комплекс услуг,который включает в себя распечатку документов из файла, копирование, сканирование, ламинирование, сшивание пластмассовой спиралью и др.

Mūsu projekti

Augsta māksla tehnoloģiju pasaulē
0

APMIERINĀTO KLIENTU

0

SALABOTO PORTATĪVO DATORU

0

SALABOTO STACIONĀRO DATORU

0

UZSTĀDĪTI OS

Mūsu klientu atsauksmes

Mūsu klientu, kuri labprāt dalās savā pieredzē
darbā ar mums, atsauksmes.
Ligita MarnauzaLigita Marnauza
08:31 16 Feb 23
Ļoti labi,kvalitatīvi,ātri ,iesaku visiem
Ainārs ĒvaldsonsAinārs Ēvaldsons
07:44 25 Dec 22
Viss notiek ātri, operatīvi, un kvalitatīvi!!!!
Agnis AsaksAgnis Asaks
11:55 05 Dec 22
Ātri, lēti, kvalitatīvi.
Jekaterina KļaviņaJekaterina Kļaviņa
17:56 21 Oct 22
Рекомендую на все 100%Ļoti patīkama sadarbība !
Juliana MisinaJuliana Misina
12:45 12 Oct 22
Viss ātri un kvalitatīvi ????
Edgars VizulisEdgars Vizulis
16:25 08 Sep 22
Ātri, laipni, kvalitatīvi.
Ojārs GaniņšOjārs Ganiņš
13:55 11 Aug 22
Ļoti laipni darbinieki un kvalitatīvi veikti pasūtījumi!
Vēsma ArbidāneVēsma Arbidāne
13:29 04 Aug 22
Jau 3. gadu uzpildu savus kartridžus šeit, labs seviss un draudzīga cena.
Kristīne LebedokaKristīne Lebedoka
11:05 07 Jul 22
Ļoti ātrs serviss! Paskaidroja visu, sataisīja un par ļoti smieklīgu samaksu! Paldies, paldies, paldies! Izglābāt darba dienu 🙂
Tatjana LubginaTatjana Lubgina
15:25 30 Mar 22
Tikai pāris stundu laikā uzpildīja man kārtridžu. Ļoti ātri un kvalitatīvi. Paldies! )
Dace RudzišaDace Rudziša
06:33 11 Jan 22
Paldies par laipnu atsaucību. Kārtridžu nomaiņa tika veikta ātri, solītajā laikā un kvalitatīvi. Paldies par darbu!
js_loader

Jaunākas ziņas mūsu blogā

Mēs esam YouTube

Ar prieku paziņojam, ka tagad mums ir savs YouTube kanāls, kurā publicēsim ...

Tagad Mēs esam Instagramā

Dārgie draugi! Lieliski jaunumi. Mēs esam priecīgi jums paziņot, ka tagad varat sekot ...

Multibrenda

Remonts un serviss

Mūsdienu pasauli jau nevar iedomāties bez mūsu gudrajiem palīgiem: datori, portatīvie datori, planšeti, printeri utt. Gadās, ka tie salūst un, kā vienmēr, visnepiemērotākajā brīdī. Pareizais risinājums šādā situācijā ir sazināties ar remonta speciālistiem. Pieredzējušie OfficeTechService speciālisti palīdzēs pēc iespējas ātrāk atgriezt jūsu ierīci darba stāvoklī.

Atstājiet savu pieprasījumu